KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12507590
nr 1250 7590
Erik Juselius
(1891-1948), Finland
Oljemålning, Signerad, daterad 1933. Olja på duk, 35x56
Erik Juselius, finländsk målare född 1891, död 1948.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 29 april 2019
kl 20:48:11
23/4 05:02:23